ADRES BIURA

Sharm El Sheikh-Hadaba-Biuro 16

(obok sklepu "METRO" i przed Alf Leila wa Leila)


Po przylocie do Egiptu prosze wysłac SMS pod numer +201000531801 (aktywny całą dobę) w Egipcie o treści "nazwa hotelu i numer pokoju". My umówimy się z Państwem na spotkanie przy hotelu.
Wyszukiwarka
Warto wiedzieć

 

4.Kluby i rozrywka w Sharm El Sheikh
Sharm El Sheikh jest miastem turystycznym, dlatego też znajdziemy tu wiele miejsc, w których w ciekawy sposób możemy spędzić czas. To miasto to nie tylko plaża, słońce, safari to także wiele restauracji, barów, czy klubów. Będąc w Sharm El Sheikh musisz wykorzystać każdą chwilę. Najczęściej za dnia Państwo swój czas spędzają na plaży lub na wycieczkach, a wieczór w hotelach. Chcielibyśmy Wam zaproponować inną formę spędzenia tego czasu. Możemy Państwa zaprosić do ciekawych restauracji i barów, gdzie mogą Państwo spróbować egipskiej kuchni, a po odpoczynku będzie czas na odrobinę ruchu, czyli na dyskotekę.
Sharm El Sheikh jest miastem, które dzieli się na trzy dzielnice. Każda z nich posiada własną atmosferę i własną formę zabawy:
   - Old Market( Stary Market),
   - Naama Bay,
   - Nabq i Soho Square.

 Old Market

Jest to dzielnica w prawdziwie egipskim stylu. Jest to najstarszy market w Sharm El Sheikh. Targowisko składa się z dróg, które są ułożone w kształt litery „U”. W każdym zakamarku tego miejsca znajdziemy mnóstwo sklepów z uprzejmymi sprzedawcami, którzy będą próbowali zachęcić nas do swoich produktów. Należy jednak pamiętać, że jest to kraj, w którym się targuje , więc proszę nie przystać na pierwszą cenę jaką poda nam sprzedawca.  Po wyczerpujących zakupach możemy odpocząć w barach i restauracjach, które się tam znajdują i skosztować egipskich przysmaków. Wieczorem miejsce to zaczyna błyszczeć tysiącem świateł i lampionów. Najczęściej też o tej porze możemy podziwiać rozmaite orientalne show od tańców brzucha, poprzez najróżniejszych magików, czarodziei i derwiszów.

Będąc tu koniecznie musisz odwiedzić:
    - restauracja „Faress”  (sea food I ryby )
    - „Star sinia” (sea food i egipskie jedzenie )                                                                      
    - restauracja „El masreyeen” ( specjalne egipskie jedzenie )                                                                          

Naama Bay

Jest to najbogatsza dzielnica w Sharm El Sheikh. Jest centrum rozrywki i centrum miasta. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Młodzi swój czas mogą spędzić na imprezowaniu, ponieważ to właśnie tutaj usytuowane są najlepsze dyskoteki w tym mieście:
  - Little Buddha,
  - Pacha,
  - Hard Rock.

Rodziny z dziećmi także spędzą tu mile czas. Mogą Państwo zagościć do barów, w których jedną z głównych atrakcji jest palenie Shishy, czy restauracji( każda z nich cechuje się własnym klimatem i stylem). Wieczorami to miejsce jest oświetlone przez różnorodne światełka, wśród nich jednak dominują światła wydobywane ze sklepów, w których można zakupić pamiątki dla rodziny i swoich znajomych.

Będąc tu koniecznie musisz odwiedzić:
  -„Camel bar”                                                                 
  -„Mexican bar”  
                                                          
Nabq i Soho Square

Soho Square jest niewielką dzielnicą, jednak każdy tu się świetnie bawi. Codziennie odbywają się występy wokalistów, artystów itp. To właśnie tutaj codziennie odbywa się „taniec fontanny”. Jest to połączenie pokazu świateł, ruchu słupa wodnego oraz doskonałej muzyki. Można tu także w środku lata pojeździć na łyżwach, co u większości ludzi wzbudza uśmiech na twarzy. Oczywiście za równo w Nabq Bay i Soho Square możemy przespacerować się ulicami pełnymi sklepów i zakupić piękne pamiątki.

Będąc w Nabq Bay koniecznie musisz odwiedzić:
  - Alkahan                                                                                              
  - La strada mall.