Wyszukiwarka
ADRES BIURA

Sharm El Sheikh-Hadaba-Biuro 16

(obok sklepu "METRO" i przed Alf Leila wa Leila)


Po przylocie do Egiptu prosze wysłac SMS pod numer +201000531801 (aktywny całą dobę) w Egipcie o treści "nazwa hotelu i numer pokoju". My umówimy się z Państwem na spotkanie przy hotelu.
ROMANTIC NOC

ROMANTYCZNA NOC

Zapraszamy na romantyczny rejs statkiem w blasku pięknego, egipskiego księżyca. Wspaniała alternatywa dla wszystkich którzy chcą w wyjątkowy sposób spędzić jeden z wieczorów z ukochaną osobą. Cudowna pogoda, przepiękne widoki i super atmosfera będą idealnym dopełnieniem kończącego się dnia. Oferujemy Państwu romantyczną kolację podczas wieczornego rejsu po morzu czerwonym. Wycieczka nie jest przeznaczona wyłącznie dla zakochanych ale również dla rodzin chcących spędzić miło czas wyłącznie we własnym gronie, delektując się ciszą i spokojem. Nie ma nic bardziej romantycznego niż oglądanie z ukochaną osobą zachodu słońca, na statku na środku morza czerwonego. Zabieramy Państwa spod hotelu około godziny 17:30 i ruszamy do portu w Sharm el Sheikh. Następnie płyniemy łodzią ok 3 godziny, w tym czasie pływamy i oglądamy cudowny zachód słońca, ciesząc się każdą chwilą spędzoną razem. Około godziny 20:00 zaserwowana zostanie kolacja przy świecach na której będą mogli Państwo skosztować owoców morza, dań z grilla (ryba,kurczak) oraz pysznych sałatek. Aby jeszcze bardziej umilić Państwu ten wieczór oferujemy muzykę na żywo i specjalnie dla Państwa występ piosenkarzy. Gitara i cudowny wokal wprawiają Państwa w wyjątkowy nastrój. Na koniec mamy jeszcze dla Państwa niespodziankę w postaci animacji na statku. Przewidywany powrót do hotelu około godziny 22:30. Na statku dostępne są wyłącznie napoje bezalkoholowe.

Cena :50$

Termin :sobota, poniedziałek, środa, wtorek

Wyjazd : 17:30

Powrót :22:30

Program wycieczka  :

- wyjazd z hotelu do portu w Sharm el Sheikh ok. godz. 17:30

- 3 godzinny rejs po morzu czerwonym

- zachód słońca

- kolacja na statku ok godz. 20:00, owoce morza, ryba, kurczak z grilla oraz sałatki

- muzyka na żywo, gitara, dj, taniec brzucha Możliwość zarezerwowania wycieczki na szczególne okazje np. urodziny, imieniny, ślub lub imprezę

Potrzebne rzeczy: paszport bez wizy Egipskiej


Polecamy wycieczki Sharm oraz wycieczki fakultatywne Mars Alam , Hurghada , Sharm El shiekh Egipt . Z Esti Tourem wycieczki fakultatywne Egipt sharm el Sheikh ,Marsa Alam ,Hurghada będą wyjątkowo udane.